Pozycjonowanie stron internetowych

Świadcząc usługi projektowania i tworzenia stron internetowych – doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każda strona w internecie spełnia swoje zadanie.

Podstawowym efektem jaki mają przynieść strony internetowe naszych klientów jest – zwiększenie sprzedaży oferowanych produktów i usług. Aby tak się stało, strona musi być skuteczna. Powinna pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania dla wybranych, popularnych słów kluczowych w danej branży. Być czytelna w odbiorze i przyciągająca uwagę.

Jednak zanim odbiorca będzie miał możliwość zapoznać się z naszą stroną internetową – musi ją odwiedzić. Poprzez wpisanie jej adresu w pasek przeglądarki lub co jest naszym nadrzędnym celem – przez kliknięcie w wynik wyszukiwania w Google.

Jednak użytkownicy nie będą szukać naszej witryny na 5 stronie wyników wyszukiwania. Badania dowodzą że jedynie pierwsza strona wyników posiada wysoki wskaźnik odwiedzin, na drugiej i kolejnych stronach szansa na to, że ktoś zechce odwiedzić naszą stronę internetową, drastycznie spada.

Zamów bezpłatny audyt – a wycenimy i zbadamy możliwości pozycjonowania Twojej strony na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Nie warto zwlekać z decyzją zbyt długo, gdyż pozycjonowanie to proces, który może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, i wymaga uwagi. Dlatego im szybciej zaczniemy tym prędzej możesz spodziewać się wyników naszej pracy!